Засідала Координаційна ради з питань дітей

Дата: 31.01.2017 14:34

Фото без описуСьогодні, 31 січня,   заступник  голови райдержадміністрації Василь Білинець провів засідання Координаційної ради з питань дітей.  Під час наради проаналізовано  стан  злочинності і правопорушень серед дітей Сколівського району за 12 місяців 2016 року   та проведену роботу по попередженню та профілактиці правопорушень. Заслухано  представників поліції щодо  вжитих заходів відповідно до Закону України «Про поліцію» по виявленню фактів продажу дітям спиртних напоїв торгівельними закладами незалежно від форм власності.

Також  соціальні служби прозвітували про надання у 2016 році соціальних послуг дітям, про мережу і роботу консультпунктів, в т.ч. виїзних з надання різних видів допомог дітям.