Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбувся семінар – нарада з суб’єктами підприємницької діяльності

Дата: 22.03.2018 14:33
Кількість переглядів: 497

Фото без описуУ середу,  21 березня,   відбувся семінар – нарада з суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства про працю, дотримання умов оплати праці, типових порушень законодавства за участю ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ, Сколівського відділу обслуговування  управління Пенсійного Фонду у Львівській області, Сколівської філії Львівського ОЦЗ.

 Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Сироїжко О.Є. ознайомила присутніх з Порядком здійснення інспекційних відвідувань інспекторами ГУ Держпраці. Також  акцентувала увагу роботодавців  на  правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками, про надання відпусток працівникам, виплаті заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімуму, веденні кадрової роботи на підприємстві, установі, організації.

 Члени робочої групи відповіли на запитання, які цікавили присутніх суб’єктів господарської діяльності та надали їм відповідні консультації. Основною метою даного заходу було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

Також  в цей  день  відбулось виїзне засідання членів робочої групи з питань  легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Сколівської міської ради. В ході засідання було відвідано суб’єктів господарювання в галузі торгівлі, з якими члени робочої групи провели інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо дотримання ними норм чинного трудового законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора