На Сколівщину завітав «Різдвяний конвой»

Дата: 05.12.2018 14:33

Фото без описуПроект «Різдвяний конвой» триває на Львівщині протягом 4-6  грудня Фото без опису- діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, отримають пакунки з подарунками, які сформували родини з Німеччини. На Сколівщині  подарунки отримали 158 дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вітальну Фото без опису  програму для благодійників  та дітей  представили  вихованці Фото без описуСколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.  Зі словами  привітань з прийдешніми святами  та  вдячності учасникам   благодійного проекту  звернувся заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький, наголосивши, що  тільки  доброта  та теплота людських сердець  врятує світ.

Проект реалізовують представники з Німеччини «WPK WeihnachtspackchenkonvoigGmbH» у партнерстві з громадською організацією «Народна самооборона Львівщини», громадською організацією «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл» за підтримки та сприяння Львівської обласної державної адміністрації.