Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

21-24 листопада - ІІ Міжнародному форумі “INNOVATION MARKET”

Дата: 16.11.2017 14:31
Кількість переглядів: 606

Фото без опису21-24 листопада 2017 у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ. Броварський пр.-т,15)  згідно з розпорядженням КМУ № 864-р відбудеться ІІ Міжнародний  форум “INNOVATION MARKET”. Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.

Співорганізаторами форуму виступають: товариство з обмеженою відповідальністю “Міжнародний виставковий центр” (Україна, м. Київ), Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Національна академія наук, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”; Комітет Polska 3.0. (Польща, м. Місловіце), який діє на підставі угоди, укладеної з товариством з обмеженою  відповідальністю “Міжнародний виставковий центр” від 4 серпня 2016 р. щодо спільної підготовки та проведення форумів.

 В рамках форуму відбудеться Китайсько-українська наукова виставка технологій та інновацій площею понад 2200 кв.м., у якій візьме участь більше 80 учасників з Китаю: копорації, компанії, науково-дослідні інституті, вищі навчальні заклади, лабораторії, постачальники обладнання тощо.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора