Іван Мазепа – борець за волю України

Дата: 22.03.2019 14:28

?????????»?????° ?????? ???»?°??'??-???°?????????????????????? ??????.20 березня 2019 року виповнилось 380 років від дня народження Івана Мазепи.  У Плав’я-Вадрусівському НВК проведено патріотичний захід «Іван Мазепа – борець за волю України». Учні вшанували пам’ять видатного політичного і культурного діяча, справжнього сина українського народу, гетьмана України – Івана Мазепи. Він – визначна постать козацької доби, який прагнув вирвати Україну з-під царського гніту. Внесок Івана Мазепи в українське державотворення та розвиток культури важко переоцінити. На його прикладі маємо усвідомити й дуже важливий та актуальний на сьогодні урок: перемогти ворога можна тільки спільними зусиллями. Без знання історичного минулого неможливо зрозуміти сучасне, передбачити, а тим більше успішно будувати майбутнє. Спадщина Івана Мазепи – це взірець для виховання молоді у кращих національних традиціях, основа національно-патріотичного виховання учнів.