Тиждень права у Сколівському бюро правової допомоги

Дата: 01.12.2017 14:26

Фото без описуУказом Президента України від 8 грудня 2008 року, з нагоди річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України, як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону та прав людини,  10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей. Відділ «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги згідно плану заходів з 04 по 08 грудня проводить тиждень права. Фахівці відділу надаватимуть правову допомогу з питань юридичного характеру громадянам, які звертаються на особистий прийом. Протягом тижня заходи, які проводилися, висвітлюватимуться в засобах масової інформації. План заходів:

1. Інформаційно-консультативна сесія на тему: «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» в Сколівському районному центрі зайнятості

2. Презентація «Права та обов’язки учнів» в Сколівській ЗОШ-інтернат I-III ступенів

3. Вуличне навчання в рамках проекту «Я маю право!» «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?»

4. Правовий всеобуч на тему: «Медична та пенсійна реформи: зміни у 2018 році» в Сколівському районному центрі зайнятості

5. Правовий брейн – ринг «Правові орієнтири для кожної дитини» в Сколівській академічній гімназії при НУ «Львівська політехніка»

6. Майстер-клас «Складання документів правового характеру» в Сколівській центральній районній бібліотеці

7. Книжкова виставка «Закони, які нас захищають» в Сколівській центральній районній бібліотеці