Школярів запрошують до участі у літературному конкурсі "Мама Героя"

Дата: 10.04.2017 14:24

Фото без описуОголошено Всеукраїнський конкурс літературних творів "Мама Героя", приурочений до Дня матері. Про це повідомляє Освітній портал Львівщини. До участі запрошують учнів 9-11-х класів загальноосвітніх закладів незалежно від їх типу, форми власності та підпорядкування. На конкурс приймають літературні твори у жанрі есе, статей, нарисів на тему "Мама Героя", в яких викладено історію (історії) подвигу захисника Батьківщини, значення виховання в сім’ї, думки, переживання матерів Героїв та їхня роль у формуванні характеру, вихованні захисника Батьківщини. Твір повинен відображати міркування автора на задану тему, його ставлення до Героя та його матері. Детальніші умови можна знайти в Положенні про конкурс.Конкурсні роботи приймаються до 1 травня за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 27, корпус 2, офіс 1, або на електрону пошту: javoryna.press@gmail.com.

Переможці конкурсу отримають відзнаки та грошові премії.

Зазначимо, що організатором конкурсу є Об’єднання українок "Яворина". Конкурс проводять з метою привернення уваги суспільства та влади до проблеми формування високого статусу захисника Батьківщини, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, утвердження української мови як єдиної державної, її популяризації в молодіжному середовищі.