Обговорено перспективний план розвитку с.Тухля

Дата: 11.02.2019 14:24

Фото без описуУ п’ятницю, 08 лютого,  відбулась  зустріч з обговорення перспективного плану розвитку с.Тухля на 2019-2021 роки. Участь  в засіданні ради регіонального  розвитку с.Тухля взяли  перший заступник голови райдержадміністрації Роман Чудійович,  посадові особи  та депутати  сільської  ради, громадськість  населеного пункту. Під час зустрічі  перший заступник голови райдержадміністрації  ознайомив жителів Тухлі  з переліком об'єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що плануються до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-2021 роки на території району. Зокрема,  в  с.Тухля  це -  будівництво вуличного освітлення, реконструкція Народного дому (заміна покрівлі), захист с.Тухля від шкідливої дії вод р.Опір та її приток на території Тухлянської сільської радФото без описуи, оновлення системи опалення в школі, будівництво амбулаторії моно практики.  Ключовими проблемами, які піднімали мешканці Тухлі, були: боротьба з борщівником, вивезення твердих побутових відходів, медична реформа та підписання медичних декларацій,  розробка документації для оновлення системи водопостачання в школі),  процес децентралізації.