Засідала Координаційна рада з питань дітей

Дата: 27.06.2019 14:20

Фото без описуСьогодні, 27  червня,   під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Романа Чудійовича  відбулось засідання Координаційної ради  з питань дітей. Під час засідання  заслухано  питання стану підготовки до проведення літнього таборування та оздоровлення дітей і підлітків району у 2019 році, в т.ч. дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. А також обговорено  стан додержання  в районі законодавства про охорону життя і здоров’я дітей за 2018 рік та 4 місяці 2019 року (нещасні випадки внаслідок яких травмовано неповнолітніх, випадки зі смертельними наслідками, травматизм в загальноосвітніх закладах, на виробництві); роботу молодіжних організацій району й позашкільних закладів освіти та  залучення дітей до суспільно-корисної праці на період канікул.