Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Дата: 22.05.2018 14:19

Фото без описуУправління соціального захисту населення Сколівської райдержадміністрації інформує  громадськість району про можливість захисту,   відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», якщо Ви потерпаєте від насильства в сім’ї (побоїв, мордувань, погроз, образ, залякування, психологічного тиску, сексуального насильства) за допомогою до таких державних установ:

- районного відділу поліції за місцем проживання;

- управління соціального захисту населення;

- центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

- служби у справах дітей.

Ці органи та установи зобов’язані вжити всіх необхідних заходів для захисту Вас від протиправних посягань інших членів сім’ї , притягнення винних осіб до відповідальності ,запобігання повторень актів насильства в майбутньому.

У випадку, коли жертва насильства є неповнолітня особа, направити заяву про вчинення насильства до районного відділу поліції для вжиття ним відповідних заходів.Також інформуємо громадськість щодо можливості  звернень жертв домашнього насильства; з метою попередження торгівлі людьми та гендерної дискримінації на Національну дитячу «гарячу» лінію (0 800 500 225 або 772 з мобільного) та  на  Національну «гарячу» лінію з попередження  домашнього  насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0 800 500 335 або 386 з мобільного).