Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги допомоги звітуватиме про свою діяльність

Дата: 06.07.2017 14:08

Фото без описуУ п’ятницю, 7 липня, о 15:00 год  в приміщенні  відділу «Сколівське бюро  правової  допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги   відбудеться круглий стіл  за підсумками двохрічної діяльності роботи  Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в тому числі й відділу центру - бюро правової допомоги.

У нашому публічному  звіті ви дізнаєтесь про:

·        Статистику звернень та результати надання безоплатної вторинної правової допомоги

·        Результати надання правової допомоги  у цивільних справах

·        Ініціативи з розвитку правової спроможності громад

·        Розвиток партнерства

·        Хронологію основних подій в правової допомоги впродовж 2015-2017 рр.

На захід запрошуються представники:  Сколівської районної державної адміністрації, районної газети « Бойківська думка»,  Сколівського сектору з питань пробації, громадської організації «Імпульс», служби у справах дітей Сколівської районної державної адміністрації, центру соціальних служб  сім’ї, дітей та молоді, бібліотечної системи, відділу освіти,  відділу культури, охорони здоров`я, поліції, центру зайнятості населення, територіального центру соціального обслуговування населення, управління праці та соціального захисту населення. Також запрошуємо всіх зацікавлених та небайдужих осіб!

Нагадуємо, бюро знаходиться за адресою: м.Сколе, майдан Незалежності, 9   (приміщення універмагу, другий поверх)

Контактні особи: Марія Николаїшин, директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;     Віра Андрейків, заступник начальника відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  Контактний телефон: 066-682-52-40.