Обговорено перспективні плани розвитку с.Опорець, с.Лавочне та с.Тернавка

Дата: 07.02.2019 13:44

Фото без описуУ вівторок, 06 лютого,  відбулись зустрічі з обговорення планів розвитку Фото без описуна 2019-2021 роки в селах Опорець, Лавочне, Тернавка. Участь  в засіданнях рад регіонального  розвитку населених пунктів  взяли  голова райдержадміністрації Богдан Янко, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Чудійович,  посадові особи  та депутати  Опорецької і Лавочненської  сільських  рад, громадськість  населених пунктів.

Фото без описуПід час  засідань  голови місцевих рад проінформували присутніх про заходи щодо покращення  функціонування соціально-культурної  сфери на територіях. Відтак голова райдержадміністрації та перший заступник ознайомили жителів з переліком об'єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що плануються до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-2021 роки на території району. Зокрема,  в  с.Опорець  це -  реконструкція школи I-II ступенів, а в с.Лавочне та с.Теравка  - будівництво вуличного освітлення. Також весною  2019 році  плануються роботи по об’єкту «Капітальний ремонт фундаменту із улаштуванням системи водовідведення Лавочненської ЗОШ I—II ступенів № 2.

В с.Опорець порушувались питання: розчистки дороги в зимовий період, заміни дерев'яних опор ліній електропередач, реконструкції школи, будівництва спортивного та дитячого майданчиків, відновлення зупинки  с.Опорець  в графіку руху електропоїзда Львів-Мукачево-Львів.

Фото без описуЖителі с.Лавочне піднімали  питання щодо вуличного освітлення, заміни дерев'яних опор ліній електропередач, забезпечення персоналом лікарської амбулаторії (молодший медичний персонал), ремонту дороги та розчистки  канав, відкриття їдалень в школах, будівництва спортивного майданчика, забезпечення водопостачанням та водовідведенням лікарської амбулаторії, ремонту дороги, підписання медичних декларацій.

Ключовими проблемами, які піднімали мешканці с.Тернавки, були: ремонт пічного опалення в Народному домі, будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям, будівництво вуличного освітлення, підписання медичних декларацій.