Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Для представників райдержадміністрацій провели семінар «Взаємодія задля перемоги!»

Дата: 12.05.2017 13:41
Кількість переглядів: 183

У четвер, 11 травня, у Львівській ОДА проводився семінар другого модуля навчань «Взаємодія задля перемоги!» на тему: «Управління проектом: від ідеї до результату». Учасниками навчань стали 35 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

"Представники районів та громад ознайомились із правилами підготовки проекту за алгоритмом «проблема-ціль-завдання-заходи-план-результати», - розповідає директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Поліна Лі. – Зокрема, учасники мали змогу ширше розкрити питання цільових груп, бенефіціарів проекту, розглянути питання цільових повідомлень та каналів комунікації. На завершення даного етапу навчальної модульної програми відбулися представлення результатів напрацювань команд».

За словами Поліни Лі, такі навчання також мотивують громадян подавати проекти, які у подальшому сприятимуть розвитку районів та Львівщини загалом.

Необхідно додати, що у квітні було проведено два семінари першого модуля навчання-тренінгу, а у травні 2017 року заплановано ще один модуль  - 2 навчальних семінари, що має на меті підготовку та подання проектів.

Організатор семінару – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА, тренери – голова ГО "Центр громадянських ініціатив" Віталій Загайний та Наталя Кузьма – директор з комунікацій ГО "Центр громадянських ініціатив".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора