Шевченкове слово… Воно таке рідне

Дата: 23.03.2018 13:18

Світлина від Сколівський районний методичний кабінет відділу освіти.В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та Світлина від Сколівський районний методичний кабінет відділу освіти.славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського духу.  Тарас Шевченко для України – не просто народний поет, геніальний митець, якого доля обдарувала багатьма талантами. Національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець – так його називають українці.  Тарас Григорович Шевченко – слава українського народу. Поет і сьогодні закликає нас стати нарешті вільними, покладатися тільки на себе й вірити в себе, учить нас бути українцями.

Шевченкове слово… Воно таке рідне… У ньому правда, і добро, і краса!
На виконання наказу відділу освіти Сколівської РДА від 03.03.2018 року №75 «Про відзначення у навчальних закладах району 204 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка» у закладах загальної середньої освіти району проведено ряд заходів, а саме: виховні заходи «Вогонь Шевченкових поезій», випущено стіннівки «Ти сином кріпака родився», інсценізовано поеми «Наймичка», «Катерина», представлено фотопрезентації «Живописні полотна Т.Г.Шевченка», проведено інформаційні години «Наш Шевченко», «Тобі, Тарасе, шану складаємо», проведено літературно-музичні композиції «Ми тебе не забули, Тарасе!», «Провісник долі України», «Кобзареві передзвони», літературні години «Складаємо уклін тобі, Тарасе», флешмоб «Настільна книга кожного українця». Учні декламували поезії Тараса Шевченка. Про цікаві факти із життя та творчості Кобзаря учні дізналися, переглядаючи фільм «Обличчя української історії. Тарас Шевченко».