Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

"Якщо Україна досягне успіху, то й Європейський Союз буде успішним", - член Комітету регіонів ЄС

Дата: 30.06.2017 13:18
Кількість переглядів: 170

Фото без описуНа Львівщину прибула делегація Комітету регіонів ЄС з метою участі у Третьому засіданні робочої групи Україна-ЄС з питань децентралізації. У межах візиту 29 червня відбулась зустріч представників Комітету з керівництвом Львівщини, а також брифінг за участі керівництва області та представників робочої групи.

Серед учасників заходу – член Комітету регіонів ЄС Барт Сомерс, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синюка, голова Львівської облради Олександр Ганущин, народний депутат України, Почесний голова Східноєвропейського колегіуму територіального та місцевого самоврядування  Андрій Лопушанський, Народний депутат України Оксана Юринець, голова Харківської обласної ради, Голова Української асоціації районних і обласних рад Сергій Чернов.

«Сьогоднішня зустріч – це вияв довіри до тих реформ, які впроваджують в Україні. З другого боку – це можливість подискутувати про можливі шляхи розвитку, які ми зможемо реалізувати на Львівщині, - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Більше 90% мешканців Львівщини бачать своє майбутнє у Європейському Союзі. Для нас угода про асоціацію України  із ЄС – це не просто угода, це наш світоглядний вибір, який ми сьогодні захищаємо зі зброєю в руках, адже на сході України триває війна перш за все за світоглядні цінності».

Член Комітету регіонів ЄС Барт Сомерс наголосив, що Україна – це дуже важлива європейська країна, а Львівщина є одним із кращих регіонів.

«Ми усвідомлюємо, що якщо Україна досягне успіху, то й Європейський Союз буде успішним. Наш Комітет та Європа загалом повинні підтримувати Україну. Комітет регіонів створив спеціальну робочу групу з питань України, мета якої – рівноправне партнерство. У його межах європейські міста та регіони обмінюватимуться досвідом та співпрацюватимуть із українськими побратимами, це буде співпраця у двох напрямках. Упродовж останніх років ми спостерігаємо успішні реформи в Україні, але ми приїхали сюди в тому числі і для того, аби підтримати українських політиків та допомогти їм не зупинятися на цьому нелегкому шляху. Ми переконані, що якщо регіональні органи влади працюватимуть  прозоро та керуватимуться демократичними цінностями, країна стане сильнішою», - наголосив Барт Сомерс.

Також у межах заходу відбулась презентація ініціативи розробки макрорегіональної стратегії Європейського союзу для регіону Карпат.

Нагадаємо, 30 червня у Східноєвропейському колегіумі місцевої та регіонального самоврядування у м. Хирові, Старосамбірського району Львівської області відбуватиметься Третя зустрічі робочої групи Україна-ЄС з підтримки децентралізації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора