Ярослав Лепісевич провів нараду за результатами обласної скайп-наради

Дата: 23.10.2017 13:05

Фото без опису  Сьогодні, 23 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Фото без описуЛепісевич провів  нараду за участю начальників структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації. За результатами обласної скайп-наради розглянули питання: про виконання робіт на об’єктах, що фінансуються за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток та реалізацію субвенції в галузі культури, про проведення  етнофестивалю гостинності, про використання  коштів з фонду охорони навколишнього природного середовища, про посилення комунікації установ  соціальної сфери з учасниками АТО та членами їх сімей, про стан використання коштів, виділених на ремонт доріг. Ярослав Лепісевич акцентував увагу на  роботі щодо запобігання випадкам смертності дітей від зовнішніх причин та насильства щодо дітей, наголосив службі у справах дітей  посилити контроль  по даній ділянці роботи.  Відтак  обговорили  питання  виборчого  процесу у Славській об'єднаній територіальній громаді та про проведення призову на строкову військову службу.