Відбулась зустріч з активом с.Нагірне

Дата: 14.12.2018 12:48

В рамках проведення виїзних зустрічей з громадськістю населених пунктів району, з метою обговорення актуальних та проблемних питань населених пунктів, 12 грудня,  голова райдержадміністрації  Богдан Янко  провів зустріч  з активом с.Нагірне.  Під час зустрічі голова райдержадміністрації  охарактеризував  основні аспекти соціально-економічного та культурного  розвитку Сколівщини,  наголосив  на пошуку  шляхів наповнення місцевих бюджетів,  легалізацію  робочих місць, підкреслив  важливу роль формування  засад громадянського суспільства, важливості активної позиції  кожної громади, тощо.   Серед порушених питань  активом села Нагірне, були: ремонт  дороги; покращення медичного обслуговування; підвезення дітей початкових класів з Тухольківської школи в с.Нагірне та  с.Долинівка;  питання постійного функціонування маршруту пасажирських перевезень Матків-Стрий;  встановлення вуличного  освітлення; щодо  використання  колишнього приміщення школи.