Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Політику Львівщини щодо покращення доступності регіону презентували на другому Форумі місцевого розвитку

Дата: 26.06.2017 12:45
Кількість переглядів: 156

Фото без описуГолова Львівської ОДА Олег Синютка під час другого дня Форуму презентував політику Львівської області щодо покращення доступності регіону. Зокрема, під час дискусійної панелі “Створення передумов для покращення доступності регіону Карпат” очільник Львівщини представив шляхи покращення доступності Львівщини.

«Перед нами стоїть важливе завдання – продемонструвати можливості Карпат для якнайширшого кола людей, які з приїздом сюди, принесуть фінансові ресурси, інші можливості, а що найголовніше  - це дасть можливість зростання і покращення життя людей» - наголосив Олег Синютка.

Відтак, серед іншого спікери під час дискусії щодо покращення сполучення торкнулись транспортного вектору Віа Карпатія.

«Віа Карпатія є надзвичайно перспективною. Тільки з’єднавши Балтику та Чорне море ми забезпечимо компонент безпеки. Віа Карпатія повинна з’єднати Гданськ, Люблін, Ряшів, Львів і Одесу. Тільки тоді - це буде успішний проект не тільки з точки зору транспортної інфраструктури, але й з точки зору геополітичної безпеки в Європі» - зазначив під час презентації очільник Львівщини Олег Синютка.

Також під час дискусійної панелі презентували перспективи залізничного сполучення в Карпатах.

Довідка:

Уперше Форум місцевого розвитку у Трускавці відбувся у 2016 році. Тоді на Львівщину завітало понад 150 учасників, серед яких очільники обласної влади та органів місцевого самоврядування, парламентарі, маршалки прикордонних воєводств, представники профільних комітетів ВРУ, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, а також міжнародних фондів і програм. Головною подією Форуму стала двостороння зустріч голови Верховної Ради України Андрія Парубія  та Маршалка Сейму Республіки Польща Марека Кухцінського, а  також робоча зустріч парламентських делегацій Верховної Ради України та Сейму Республіки Польща.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора