«Що потрібно знати про податки» дізнавалися школярі Сколівської школи під час уроку–тренінгу

Дата: 16.03.2017 12:34

Фото без опису Нещодавно  податківці   Сколівщини  побували  на  уроці –тренінгу  у  Сколівській  ЗОШ  1-3 ступеня, який  провела вчитель школи  Наталія  Осипівна  Юник.  В ході  уроку  діти  вивчали   сутність  та значення податків в житті держави, демонструючи при цьому  високий ступінь знань  про   податкову систему.   В  процесі гри  «Ключове  слово»  школярі доводили  що  ключовим   питанням фінансів  є податки, які використовуються на лікування, навчання, забезпечення обороноздатності та функцій держави. На думку школярів   використання податків повинно бути чесним, а  головним недоліком  у  податковій  системі діти  назвали  корупцію.

Завершився урок  висновком  що  сплата  податків  це  обов'язок  кожного,  а податкова політика це основа існування держави.

На завершення  уроку  головний державний податковий інспектор Сколівського відділення  Стрийської  ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області   Марія  Іванів  розповіла  присутнім про  декларування  доходів громадян  та  про права  громадян на  податкову  знижку.