Відбулись засідання рад регіонального розвитку у населених пунктах Нижньорожанківського старостинського округу

Дата: 14.02.2019 12:32

Фото без описуУ середу, 13 лютого, відбулось обговорення  перспективних  планівФото без опису розвитку  населених пунктів  Нижньорожанківського старостинського округу Славської селищної ради. Участь в засіданнях взяли голова райдержадміністрації Богдан Янко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький, керівник апарату  райдержадміністрації Іван Ватагович, Славський селищний голова Володимир Бега,  громадськість  с.Нижня Рожанка та с.Верхня Рожанка.

Зокрема, в 2018 році продовжувалися роботи по об’єкту «Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ I-II ст. на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області. Коригування.»,  по даному об’єкту протягом 2018 року використано Фото без описукоштів на загальну суму – 14884,973 тис. грн,  з них із Державного бюджету – 4940,631 тис. грн,  обласного бюджету – 6 млн. грн, кошти місцевого бюджету – 4903,160 тис. грн. Також с.Верхня Рожанка реалізовано мікропроект «Придбання інтерактивного обладнання для Верхньорожанківської ЗОШ І–ІІ ступенів на загальну суму – 239 тис. грн, зокрема: обласний бюджет – 131,164 тис. грн, місцевий бюджет – 77,336 тис. грн, кошти громади та нефінансовий внесок – 30,5 тис. грн.

Зокрема,  серед пріоритетних  питань  розвитку населених  пунктів на 2019-2021 рр.  визначено: будівництво ФАПу та  спортивного майданчика із штучним покриттям в с.Нижня Рожанка;  реконструкція з добудовою Верхньорожанської ЗОШ I-II ст. на 180 учнівських місць, коригування, а  також реконструкція з добудовою Народного дому по вул.Шевченка в с.Верхня Рожанка. Також під час засідань обговорено питання  щодо освітньої   та медичної  реформ,   ремонту доріг, електропостачання, земельні питання, заміни опор ліній електропередач.