Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ВІДЕОКОНКУРС «МОЯ ЕКОЛОГІЧНА ІСТОРІЯ» ТРИВАЄ!

Дата: 28.11.2018 12:26
Кількість переглядів: 569

Фото без описуНагадуємо, що Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації приймає заявки на участь у відеоконкурсі «Моя екологічна історія». Повідомляємо, що залишилось обмаль часу до завершення прийому робіт. Учасники конкурсу повині надіслати свої відеопроекти не пізніше 7 грудня.

Вимоги до відео:
- тривалість роботи до 4 хв;
- відеоматеріал повинен бути екологічного спрямування, змістовним та мотивуючим, спрямованим на попередження та вирішення екологічних проблем, забезпечувати дбайливе ставлення до природи та екологічне виховання громадян;
- кожен конкурсант має самостійно придумати сюжет, вітається будь-яка креативна ідея – це може бути навіть інтерв’ю або документальний ролик;
- матеріал повинен розкривати одну чи декілька з перелічених тем: поводження з відходами, раціональне використання природних ресурсів, розчистка русел та джерел, озеленення, покращення якості атмосферного повітря, збереження біорізноманіття.
До відео-матеріалів додається короткий опис у форматі WORD, в якому зазначається: прізвище, ім’я, по батькові автора, вік автора (авторів), назву роботи, повна назва і адреса навчального закладу (якщо автор навчається), місце праці (за бажанням), номер телефону автора.
Відео-ролик та інформацію про його автора надсилати на електронну адресу biores_lviv@ukr.net або envir@loda.gov.ua.
Детальнішу інформацію про проведення конкурсу можна отримати за телефоном (032) 238 73 99.
Положення про конкурс за посиланням https://drive.google.com/…/1XFd6c4sL81B_DT7MkDl3zH4g1…/view…


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора