Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактичні заходи у Верхньосиньовидненській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 16.10.2018 12:26
Кількість переглядів: 500

Фото без описуУ п’ятницю,  12 жовтня,  працівники  служби у справах дітей та відділу освіти райдержадміністрації провели перевірку стану виховної роботи  та профілактичні заходи Верхньосиньовидненській ЗОШ І-ІІІ ст. Зокрема, для учнів 5-6 класів захід на тему: «Життя без алкоголізму, тютюнопаління та наркоманії» (охоплено 40 учнів);  для учнів 7-8 класів захід на тему: «Булінг у шкільному середовищі. Правова культура  учня» (охоплено 40 учнів); для  учнів 9-11 класів захід на тему: «Життя на продаж. Не стань жертвою торгівлі людьми» (охоплено 52 учнів).

Діти мали можливість переглянути  інформаційні ролики,  попрацювати у групах, проаналізувати різні ситуації, висловити свої міркування та бачення, взяти участь у іграх: «Міф чи правда, «Кордон»,  «Дерево результатів» і насамкінець закріпили отриманні знання за допомогою тренінгів. Загалом у заходах охоплено  94 учнів.

Фото без описуКрім цього,  на виконання спільного наказу №22-0/07-01/304/17 від 23 серпня 2018 року «Про організацію проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»» проведено рейд в ході якого з’ясовано, що усі учні охоплені навчанням.  Не виявлено дітей схильних до бродяжництва та жебракування.

Також, проведено рейд «Діти вулиці» з метою захисту прав та законних інтересів дітей, профілактики правопорушень та злочинності у  їх середовищі. виявлення фактів вчинення ними та відносно них правопорушень, порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, зокрема продаж їх дітям. Порушень не виявлено.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора