На Сколівщині триває підготовка відпочинкових закладів до літнього оздоровлення

Дата: 14.06.2017 12:23

Про  організацію підготовки до оздоровлення дітей в літній період 2017 року заслухали на засіданні Колегії  райдержадміністрації , 13 червня.    Процес підготовки стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку, які перебувають на території  Сколівського району до оздоровчої кампанії 2017 року триває.

Так, у 2017 році було затверджено наступну мережу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку , які мають надавати оздоровчі та відпочинкові послуги влітку 2017 року у Сколівському районі :

- НОТ НУ Львівська політехніка «Політехнік-2» ( смт. Славське , вул.І. Франка 49)

-Дитячий літньо-оздоровчий табір «Динамо» (смт. Славське,)

-Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку«Ватра» (с.Гребенів)

- Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку«Старт» (с.Коростів)

- Туристсько-лікувальний оздоровчий комплекс «АРНІКА» ТОВ «АІФА»

Відтак, у виступі відмічено ,що  відповідно до розподілу путівок, який здійснюється  департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА  спеціалістами управління соціального захисту населення Сколівської РДА за період з 01.01.2017 р.по 31.05.2017 р. скеровано на відпочинок та оздоровлення  наступну кількість дітей :

діти з малозабезпечених сімей - 7 осіб ;

діти- сироти та діти ,позбавлені батьківського піклування - 6 осіб ;

діти , учасників АТО – 1 особа .