Лісівники вчать школярів екологічної культури

Дата: 21.12.2018 12:19

Фото без опису18 грудня  напередодні дня святого Миколая, Новорічних та Різдвяних Свят, а отже і в період проведення ялинкової компанії, лісівники Сколівського лісгоспу відвідали Сколівську академічну гімназію. Інженер охорони і захисту лісу, голова профспілкового комітету підприємства Василь Гульчевський провів змістовний урок в гімназії з учнями шкільного лісництва та біологічним гуртком на тему: "Все, що необхідно знати, про новорічні ялинки". В ході живого спілкування обговорили тему заготівлі новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища, а також говорили про реалізацію та перевірку легальності походження різдвяних дерев. Особливо жваво обговорювали питання охорони хвойних насаджень від браконьєрів та відповідальність за незаконну вирубку різдвяних красунь. Опісля цікавої розмови та жвавого обговорення школярі своїми руками зробили святкові композиції з підручних матеріалів та хвойних гілок.

На завершення зустрічі з школярами, Василь Гульчевський вручив учням шкільного лісництва та членам гуртка новорічні подарунки.