На Львівщині розпочався фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр»

Дата: 30.05.2017 12:18

Фото без опису29 травня, на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» розпочався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Маляр». У конкурсі беруть участь 25 учнів з усієї України.

Оцінюватиме фахову майстерність конкурсантів компетентне незалежне журі, до складу якого входять методисти, викладачі та майстри професійно-технічної освіти, а також представники виробничих будівельних підприємств.

Учасники конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» не лише вправлятимуться у майстерності, але й матимуть нагоду побувати на підприємстві «Снєжка-Україна», де побачать процес виготовлення лакофарбових матеріалів.