Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Львівській ОДА підписали меморандум про співпрацю із ПАТ "Укргазвидобування"

Дата: 01.06.2017 12:18
Кількість переглядів: 200

У середу,  31 травня,  у Львівській ОДА підписали меморандум про співпрацю у сфері соціального розвитку Львівської області  між Львівською облдержадміністрацією, ПАТ "Укргазвидобування" та Львівською обласною радою.

"Сучасна високоорганізована й технологічно озброєна компанія, якою сьогодні є «Укргазвидобування» відкриває нові можливості перед громадами Львівщини. Підписання цього Меморандуму – крок до того, що наступного року частину рентних платежів перераховуватимуть безпосередньо до місцевих бюджетів", – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Очільник області також наголосив, що минулого року завдяки дії Меморандуму провели будівництво та реконструкцію зовнішнього освітлення у с. Унятичі Дрогобицького району, с. Новосілки-Опарські Миколаївського району, с. Сянки Турківського району та с. Рогізне Яворівського району. Також відремонтували Народні доми у Дрогобицькому, Перемишлянському, Турківському та Яворівському районах. Окрім того, побудували баскетбольний майданчик в м. Яворів та здійснили реконструкцію об’єктів житлового фонду в с. Липівка Миколаївського району та смт Дашава Стрийського району.

«Ми раді, що гроші, які ми виділяємо, йдуть на користь громадам, і  також вважаємо, що місцеві бюджети повинні отримувати гроші напряму, - наголосив голова  правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

Так, відповідно до Меморандуму, ПАТ "Укргазвидобування" передбачує 12 млн гривень на фінансування проектів з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури населених пунктів Львівської області. Пріоритетними для фінансування є об’єкти, що розташовані на територіях, де ПАТ «Укргазвидобування» здійснює свою виробничу діяльність, в тому числі будівництво очисних споруд в с. Міженець Старосамбірського району.

У свою чергу, Львівська облдержадміністрації та облрада у межах своїх повноважень у межах своїх повноважень та відповідно до вимог чинного законодавства України сприятимуть розвитку нафтогазового комплексу, в тому числі шляхом забезпечення своєчасного прийняття локальних нормативних актів у відповідній галузі. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора