«Кримінальна відповідальність неповнолітніх»

Дата: 18.08.2017 12:16

Фото без описуДнями на базі навчально-освітнього табору «Політехнік-2» відбулась лекція на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Організаторами заходу стали: Христина Климух – головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги», Наталія Станович та Леся Канінець – провідні фахівці Сколівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Наталія Станович провела з дітьми тренінг з елементами лекції «Профілактика негативних явищ у дитячому середовищі – пропаганда здорового способу життя», що стосувався шкідливого впливу на організм тютюну, зокрема через куріння електронних сигарет, а Леся Канінець пригадала основні права та обов’язки дітей. Христина Климух розповіла слухачам лекції про кримінальну відповідальність неповнолітніх, злочини за які передбачена така відповідальність та способи відбування покарання неповнолітніми. Наприкінці лекції, організатори побажали учасникам бути правосвідомими та законослухняними громадянами своєї держави та пропагувати ведення здорового способу життя між своїми однолітками.