Дата: 13.03.2019 12:15

Фото без описуВідділ культури Сколівської районної державної адміністрації інформує про проведення процедури жеребкування в рамках конкурсного добору на вакантну посаду директора Сколівської школи мистецтв. 15.03.2019 року о 14.00 год. в приміщенні РНД «Бескид», що знаходиться за адресою м.Сколе, вул.Д.Галицького, 56 (кабінет начальника відділу культури Сколівської райдержадміністрації) відбудеться процедура жеребкування з метою визначення кандидатур від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на вакантну посаду директора Сколівської школи мистецтв.