Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Управління туризму та курортів ЛОДА шукає фахівців

Дата: 10.04.2017 12:10
Кількість переглядів: 186

Фото без описуУправління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника управління – начальник відділу розвитку туризму та курортів.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, вільне володіння державною мовою, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності  не менше двох років.

Також в управлінні оголосили конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу маркетингу та промоції.

Серед кваліфікаційних вимог –  вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою, без досвіду роботи.

Для участі в конкурсі слід подати такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів         до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

- письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту;

- заповнену особову картку встановленого зразка;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Документи приймаються за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 457 до 16:45 год 21 квітня 2017 року.

Контактний тел: 261-39-37.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора