Обговорено перспективний план розвитку с.Підгородці

Дата: 18.03.2019 12:10

Фото без опису15 березня  відбулось обговорення  перспективного  плану розвитку  с.Підгородці за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Крушельницького, начальника юридичного відділу   райдержадміністрації Степана Фединишина, посадових осіб  Підгородецької сільської ради, громадського активу  населеного пункту. Під час зустрічі  Володимир Крушельницький окреслив пріоритетні  напрямки розвитку соціально-економічного та культурного розвитку району,  звернув  увагу    на  реалізацію реформ  в освітній та медичній Фото без описусфері,  процес  децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи,  відновлення Збройних Сил України та створення  помісної православної церкви.

Зокрема, в с. Підгородці в 2018 році реалізовано 2  мікропроекти, зокрема, це -  «Капітальний ремонт електропроводки та коридорів Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області» на суму – 298,271 тис. грн,  з них використано з обласного бюджету – 158,571 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 86,826  тис. грн, кошти громади та нефінансовий внесок – 62,874 тис. грн. та  «Оснащення школи сучасним SMART комплексом інтерактивного навчання: нові можливості для учнів та вчителів (придбання мультимедійного інтерактивного та комп’ютерного обладнання для Підгородецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області)» на суму – 86,640 тис. грн, з них використано з обласного бюджету – 43,300  тис. грн, кошти місцевого бюджету – 29,500 тис. грн, кошти громади та нефінансовий внесок – 13,840 тис. грн.

Також в  2018 році  за рахунок субвенції з Державного бюджету, обласного та місцевого бюджету проводились роботи по будівництву 5 об’єктів, зокрема:

- «Капітальний ремонт комунального закладу Народний дім c. Підгородці Сколівського району Львівської області» на загальну суму – 341,371 тис. грн (220 тис.грн – субвенція з Держбюджету, 121,371 тис.  грн – місцевий бюджет).

- «Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) КЗ СРР “Сколівська ЦРЛ” відокремленого підрозділу ЛА ЗПСМ в с. Підгородці Сколівського району Львівської області» на загальну суму – 104,200 тис. грн (100 тис. грн – субвенція з Держбюджету, 4,2 тис. грн – місцевий бюджет). Кошти використані в повному обсязі згідно кошторисних призначень.

- «Придбання основних засобів (комп’ютерної техніки) для ДНЗ с. Підгородці Сколівського району» на загальну суму – 15,42 тис. грн (15 тис. грн – субвенція з Держбюджету, 0,42 тис. грн – місцевий бюджет).

- «Майданчик зі штучним покриттям у с. Підгородці Сколівського району» на загальну суму –1 120,470 тис. грн (549,470 тис. грн – обласний бюджет,  571 тис. грн – місцевий бюджет).

- «Проведення заходів із захисту від підтоплення території та об’єктів в с.Підгородці Сколівського району, русло регулювання та берегоукріплення (капітальний ремонт)» на загальну суму – 1483,007 тис. грн.

На 2019 рік подана заявка на фінансування із обласного фонду ОНПС об’єкту «Проведення заходів із захисту від підтоплення території та об’єктів в с. Підгородці Сколівського райну. Руслорегулювання та берегоукріплення» на суму – 4811,572 тис. грн.