Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Під час Колегії прозвітовано про виконання бюджету Сколівського району за 9 місяців 2017 року

Дата: 31.10.2017 12:09
Кількість переглядів: 757

Сьогодні, 31 жовтня, під час засідання Колегії райдержадміністрації, яка відбулась під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича заслухано питання виконання районного бюджету Сколівського району за 9 місяців 2017 року. Зокрема, начальник фінансового управління Світлана Сидорик зазначила, що протягом січня-вересня 2017 року проводилась відповідна робота, спрямована на забезпечення якісного виконання бюджетів району. В результаті проведених заходів до районного бюджету надійшло 78227,6 тис. грн. доходів загального фонду (без трансфертів), що становить 108,0 відсотка до затверджених розписом на звітний період з врахуванням змін. Надходження спеціального фонду склали 3035,8 тис. грн.  Відповідно до рішення Колегії, головних розпорядників коштів районного бюджету зобов“язано:

- протягом листопада-грудня посилити фінансовий контроль за станом своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, не допускаючи, при цьому виникнення простроченої кредиторської заборгованості з оплати праці.

- забезпечити виконання вимог статті 51 Бюджетного кодексу України в частині утримання чисельності працівників і здійснення фактичних видатків на заробітну плату, включаючи премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише у межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисах.

- щомісячно дотримуватись лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках по кожній установі, з урахуванням необхідності дотримання жорсткої їх економії.

- забезпечити конкретне дієве виконання уточненого Плану заходів по економії видатків бюджетних установ, які фінансуються з Сколівського районного бюджету, затвердженого розпорядженням райдержадміністрації від 31.05.2017р. №182 та щомісячно до 25 числа інформувати фінансове управління райдержадміністрації про виконання.

Головам сільських, селищних та міської рад доручено:

- на чергових засіданнях виконкомів і сесіях розглянути питання виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2017 року. Забезпечити стовідсоткове виконання планових показників за доходами загального фонду місцевих бюджетів в 2017 році.

- до 25 грудня 2017 року затвердити сільські, селищні та міський бюджети. Про затверджені обсяги місцевого бюджету інформувати фінансове управління райдержадміністрації наступного дня після проведення сесії.

- забезпечити спільно з Сколівським відділенням Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області скорочення податкового боргу до місцевих бюджетів.

- з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів активізувати роботу щодо надходження єдиного податку та акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

-фінансові зобов’язання по видатках із бюджетів місцевого самоврядування брати виключно у межах помісячних бюджетних призначень.

- своєчасно вносити зміни до рішення про місцевий бюджет відповідно до п.7ст.78 Бюджетного кодексу України за фактом недоотримання доходів загального фонду за підсумками квартального звіту, врахованих у розписі місцевого бюджету на відповідний період, більше ніж на 15 відсотків.

- вжити вичерпні заходи щодо повного та ефективного використання коштів субвенцій, що передаються з державного та обласного бюджетів місцевим бюджетам на виконання окремих цільових програм.

- з метою збалансованості місцевих бюджетів забезпечити перегляд затверджених ставок місцевих податків і зборів, та встановити їх в максимальних розмірах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора