Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Шановні громадяни Сколівського району !

Переглядів: 357

Відділ з питань цивільного захисту, транспорту та доріг Сколівської районної державної адміністрації інформує, що в п'ятницю, 17 лютого,  на території Сколівського району, будуть проводитися навчання з питань цивільного захисту населення.

У ході навчання будуть відпрацьовуватись практичні дії підрозділів цивільного захисту з можливим переміщенням сил і засобів, та проводитись оповіщення населення сигналом цивільного захисту «Увага всім!» - звучанням електросирен.

Почувши електросирени увімкніть радіоточки проводової мережі, налаштуйте радіоприймачі на прийом “Першого каналу Українського радіо” на частоті 67,04 МГц та “Львівського радіо” на частоті 103,3 МГц, а телевізійні приймачі на прийом 12-го телевізійного каналу Львівського телебачення або “Першого каналу” Національної телерадіокомпанії України та прослухайте важливу інформацію.

У зв’язку з тим, що згадані заходи з питань цивільного захисту населення проводяться з навчальною метою, практичні дії не відпрацьовуйте, зберігайте спокій.« повернутися до списку новин