Обережно: Діти на дорозі

Дата: 13.09.2017 12:06

Закликаємо батьків нагадати дітям  загальні правила дорожнього руху, при пересуванні між домівкою та школою:
1. Ходити треба тільки по тротуарах, дотримуючись правої сторони.
2. По дорогах чи вулицях, де немає тротуарів, потрібно  йти з лівої сторони, назустріч транспорту.
3. Будьте обережні біля дворів, звідки не очікувано може виїхати автомобіль.
4. Переходіть вулицю на перехрестях по пішохідних доріжках або в місцях, де є вказівники ”Перехід”.
5. Переходити вулицю можна тільки на зелене світло світлофора. Червоний і жовтий сигнали світлофора означають, що йти заборонено.
6. При переході впевніться в безпеці: подивіться спочатку наліво, дійшовши до середини дороги,- подивіться направо.
7. Не перебігайте дорогу перед рухомим транспортом. Пам’ятайте, що автомобіль миттєво зупинити неможливо!
8. Автомобілі, автобуси, тролейбуси, які стоять, треба обходити ззаду, а трамваї – спереду.
9. Не чіпляйтесь за рухомий транспорт, не катайтесь на дорозі на велосипедах,  самокатах.
10. Не влаштовуйте ігри на дорозі та тротуарах.

Також, просимо водіїв бути максимально уважними, оскільки діти часто бувають неуважними на дорозі. Дякуємо за розуміння.