Змагались юні шахісти Сколівщини

Дата: 18.12.2018 12:05

Фото без описуВ неділю, 16 грудня, в  Сколівській академічній гімназії ім. Олега Ушневича під егідою Шахово-шашкової федерації Сколівського району відбувся дитячий (школярі та дошкільнята) одноденний шаховий турнір, приурочений дню Святого Миколая, в якому взяло участь рекордна кількість (45 учасників) всіх вікових категорій! Любителі шахового спорту прибули з усіх куточків нашого району - с.Коростів, смт.Славське, с.Мита, с.Росохач, с.Сухий Потік, с.Волосянка, с.Ялинкувате та м. Сколе. З вітальним словом перед учасниками турніру виступив голова Шахово-шашкової федерації Любомир Сович. Якщо аналізувати дитячий залік по вікових категоріях то турнірна таблиця призерів матиме такий вигляд:

Хлопці до 14 років
1. Красільніков Євгеній - смт. Славське
2. Ліщишин Владислав- смт. Славське
3. Іваник Максим - м. Сколе Діти до 10 років
Хлопці до 10 років
1. Сович Назар - м. Сколе
2. Юрків Остап- м. Сколе
3. Блистів Роман - м. Сколе
3. Красільніков Ростислав - смт. Славське
Дівчата
1. Прохніцька Христина-с. Волосянка
2.Романик Софія - смт. Славське
3.Паращак Ірина –с.Ялинкувате
Приємним сюрпризом для маленьких шахістів після нагородження призерів турніру став «Прихід Святого Миколая» - солодкі подарунки отримали всі учасники змагань. Особливу подяку за допомогу по організації спортивного свята Шахово-шашкова федерація Сколівського району, батьки та діти висловлюють народному депутату України Андрію Лопушанському, що при кожній нагоді допомагає землякам. Також хочеться подякувати дирекції ОНЗ Сколівській академічній гімназії, адже турніри в стінах цього закладу вже стають традиційними.