Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Обговорено перспективний план розвитку с.Завадка

Дата: 06.03.2019 12:05
Кількість переглядів: 439

У вівторок,  05 лютого, відбулось обговорення  перспективного  плану розвитку  с.Завадка за участю голови райдержадміністрації Богдана Янка, посадових осіб  Завадківської  сільської ради, громадського активу  села.   Під час  засідання голова райдержадміністрації представив пріоритетні  напрямки розвитку соціально-економічного та культурного розвитку району,  звернув  увагу    на  реалізацію реформ  в освітній та медичній сфері,  процес  децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи,  відновлення Збройних Сил України та створення  помісної православної церкви.

Зокрема, у 2018 році в с.Завадка  проводились роботи по  встановленню майданчика з тренажерним обладнанням на суму – 50 тис. грн. На 2019 рік подано заявку на будівництво берегоукріплення р.Завадка на суму 1340 тис. грн.

Ключовими питаннями, які обговорено  під час зустрічі, були:  стан доріг, продовження автобусного маршруту до кінцевої зупинки та заміна рейсового автобуса, будівництво Народного дому;  ремонт лікарської амбулаторії; відкриття стоматологічного кабінету, забезпечення лікарської амбулаторії сімейним лікарем,  підписання медичних декларацій.

Завершено зустріч трансляцією  відеоролику Маршу  українських націоналістів «Зродились ми великої години».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора