Напередодні професійного свята відзначили найкращих представників спілки журналістів Львівщини
Дата: 06.06.2017 12:05
Кількість переглядів: 157
Напередодні святкування Дня журналіста найкращих працівників, членів Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України відзначили почесними грамотами.
Привітав журналістів з професійним святом очільник Львівщини Олег Синютка.
«У такий складний для країни час від Вас залежить надзвичайно багато. Тому хочеться побажати насамперед сили, наснаги і розуміння, щоб Ви творили об’єктивно, не зважаючи на жодні проблеми в суспільстві», - зазначив Олег Синютка у вітальному слові.