Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У суботу стартує виборчий процес перших місцевих виборів у трьох ОТГ

Дата: 10.03.2017 12:01
Кількість переглядів: 192

Фото без описуЦієї суботи, 11 березня, на Львівщині розпочинається виборчий процес перших виборів у трьох об’єднаних територіальних громадах –  Великолюбінській селищній Городоцького району, Магерівській селищній Жовківського району і Розвадівській сільській Миколаївського району. Самі ж вибори заплановано провести 30 квітня.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

"Серед найближчих основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших місцевих виборів виокремлю те, що місцеві органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування до 15 березня включно зобов’язані визначити і обладнати місця для розміщення плакатів, стендів та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами), - зазначив посадовець. – Ці друковані агітаційні матеріали кандидати у депутати і кандидати на посади Великолюбінського і Магерівського селищних та Розвадівського сільського голови можуть виготовляти за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів".

Додамо, що Центральна виборча комісія своєю постановою затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших місцевих виборів 30 квітня. Обсяг видатків для Львівської області складає 799,8 тис грн.

Також затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виготовлення відділами ведення Державного реєстру виборців Городоцької, Жовківської і Миколаївської районних державних адміністрацій списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення перших місцевих виборів 30 квітня. Обсяг видатків на ці потреби складає 4,2 тис грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора