Відбулась святкова конференція з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Переглядів: 200

Вчора, 7 листопада, відбулась урочиста конференція з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Захід розпочався з Благословення отця Володимира, настоятеля  храму святого великомученика  Пантелеймона м.Сколе. Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови районної ради Юрій Допілко привітали присутніх з професійним святом та вручили грамоти працівникам відділу культури за вагомий внесок у розвиток культури, відродження народних звичаїв та традицій Сколівщини.

Школярі Сколівсьої Академічної гімназії виступили з привітальною музичною програмою.

Відтак начальник відділу культури Сколівської райдержадміністрації Оксана Бренич відзначила грамотами та подяками кращих працівників галузі.