Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Запрошуємо інститути громадянського суспільства до участі в Установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Сколівській РДА

Дата: 20.03.2017 12:00
Кількість переглядів: 631

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ  ініціативної групи для  підготовки Установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Сколівській  районній державній адміністрації.    Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сколівській районній  державній адміністрації відбудуться 05  травня  2017 року о 15.00 год. в залі засідань Сколівської райдержадміністрації (м-н Незалежності, 1, ІІІ поверх).

 Громадська рада при районній  державній адміністрації як тимчасово діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії влади та громадськості, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій) для участі  в Установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади автономної республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад громадської ради формується на Установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на Установчих зборах.

Для участі в Установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу  та посвідчену печаткою (у разі наявності) інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в Установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка кандидата від інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації, в паперовому  та електронному вигляді (формат .doc).

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року - за період діяльності), в паперовому та електронному вигляді (формат.doc).

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

згода кандидата на обробку персональних даних (формат.doc);

- електронна версія документів.

Документи приймаються уповноваженим представником ініціативної групи   з 21 березня  по 4 квітня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 17.00 год., за адресою: м. Сколе, м-н Незалежності, 1, каб.30, 0677337695

Контактна особа: Думанська Оксана Геннадіївна, тел. (03251) 21736, e-mail: iryna-t@ukr.net

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора