Понад 280 млн грн – на соціальні допомоги сім’ям з дітьми та малозабезпеченим родинам

Дата: 10.03.2017 11:58

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. Виплати в сумі 281,4 млн грн повністю передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Зазначені кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у березні поточного року.

Із початку року Львівщина отримала субвенцію на цю мету в сумі 898,6 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 124,9 млн грн або 16,1%.