Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

УВАГА! Триває черговий етап подання щорічних декларацій

Дата: 18.01.2019 11:56
Кількість переглядів: 540

Фото без описуЗ 01.01.2019 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік. Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні кваліфікованого електронного підпису.

Нагадуємо, що у Львівській області відокремлені пункти реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС знаходяться за адресами:

1) м. Львів, вул. Стрийська, буд.35, каб.136, тел.: (032) 297-39-85;

2) м. Дрогобич, вул. Шевченка, буд.9, каб.102, тел.: (032) 441-02-40.

Також за отриманням ключів можна звертатися і в будь-яку іншу організацію, уповноважену видавати ключі ЕЦП юридичним та фізичним особам. Наприклад, АЦСК ПАТ КБ «Приватбанк», АЦСК органів юстиції України, АЦСК Міністерства внутрішніх справ України, АЦСК ПАТ «Укрсиббанк» тощо.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора