Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Львівщині відзначили осіб, які сприяють розвитку спорту

Дата: 10.04.2017 11:54
Кількість переглядів: 163

Фото без опису6 квітня 2017 року, в день відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру, в дзеркальній залі Львівського Національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте спільне засідання колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області.

Відтак з нагоди Міжнародного дня спорту відзначили також велику групу фахівців, які працюють на благо львівського й українського спорту за кордоном та зарубіжних громадян, які сприяють розвитку спорту Львівщини. Їх нагородили почесними грамотами облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Львівщини, прославляння українського спорту в світі.

Окрім цього відзначили також велику групу працівників галузі фізичної культури та спорту Львівщини подяками та грамотами Мінмолодьспорту України, НОК України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та відділення НОК України у Львівській області. Вітали також і провідних спортсменів Львівщини, які отримали посвідчення майстра спорту України міжнародного класу: Павло Качмар (веслування на човнах «Дракон») та майстра спорту України: Анастасія Колодяжяна (кульова стрільба), Христина Демко (вільна боротьба); Галина Мельник (карате), Соломія Макар, Ірина Іванів, Соломія Антощак, Марта Жуковська (художня гімнастика), Юрій Джус (фехтування), Костянтин Коляда (легка атлетика), Нікіта Бердніков (водне поло), Артур Коцовський (бокс).

 

Довідково.

23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН одноголосно ухвалила резолюцію № A/RES/67/296 відзначати 6 квітня Міжнародний день спорту. Офіційна назва Дня – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). Адже спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також є своєрідним каталізатором соціальних змін у всіх куточках світу.

Цей день обрано не випадково. Власне 6 квітня 1896 року у м.Афінах (Греція) розпочалися І Олімпійські ігри сучасності.

Генеральна асамблея ООН закликала міжнародні, спортивні, неурядові організації проводити заходи, присвячені Міжнародному дню спорту і сприяти поширенню обізнаності людей про нього.

За задумом засновників, Міжнародний день спорту – це вдале доповнення Міжнародному Олімпійському дню, що відзначається щорічно 23 червня. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора