Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбувся семінар з питань дотримання трудового законодавства

Дата: 02.02.2018 11:49
Кількість переглядів: 551

 Фото без опису В четвер, 01 лютого,   відбувся семінар – нарада з суб’єктами підприємницької діяльності щодо інформування про новий розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 р. та правильність  обчислення розміру мінімальної заробітної плати  за участю  представників ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ, Сколівського відділу обслуговування  управління Пенсійного Фонду у Львівській області.

 Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Сироїжко О.Є. надала підприємцям роз’яснення щодо правильності нарахування розміру мінімальної заробітної плати працівникам. Також  акцентувала увагу роботодавців  на  правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками, про надання відпусток працівникам, виплаті заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімуму.

 Члени робочої групи відповіли на запитання, які цікавили присутніх суб’єктів господарської діяльності та надали їм відповідні консультації.

Основною метою даного заходу було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора