Учні зі Сколівщини переглянули художній фільм «Кіборги»

Дата: 13.03.2018 11:47

Фото без описуВідповідно до плану заходів у галузі молодіжної політики на 2018 рік та з метою національно-патріотичного виховання молоді, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації організував безкоштовний перегляд українського повнометражного художнього фільму «Кіборги» для учнівської молоді Львівщини.   Виходячи з даної ініціативи минулого тижня мали можливість переглянути дану художню стрічку і старшокласники Сколівщини. В даному заході взяли участь понад 140 учнів із Сколівської академічної гімназії,  Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст., Тухлянського НВК «СЗШ-гімназії», Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст., Славської ЗОШ І-ІІІ ст.