Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звіт з ЄСВ подаємо за новими формами

Дата: 01.10.2018 11:47
Кількість переглядів: 521

          Фото без описуПенсійний  фонд України звертає увагу  на особливості заповнення таблиці 5 додатка Д4 (Звіт з ЄСВ). Таблиця 5 Додатку Д4 Звіту подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду:

 • було укладено або розірвано трудовий договір (ЦПД, крім ЦПД, укладеного з фізособою – підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) із застрахованою особою;
 • було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце;
 • особу було переведено на іншу посаду або роботу у того самого страхувальника;
 • особа вперше вступила на військову службу або закінчила проходження військової служби (із виключенням зі списків особового складу військової частини (військового навчального закладу, установи тощо)) у порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби;
 • особі надано відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами (у тому числі особам із числа військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу);
 • особі надано відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
 • особі надано відпустку по догляду за дитиною від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку.

Окрім того, в таблиці 5 Звіту додано нові реквізити:

 • реквізит 12 «Професійна назва роботи»;
 • реквізит 13 «Код ЗКППТР»;
 • реквізит 14 «Код класифікатора професій» – код КП, код загальносоюзного класифікатора професій, посад та тарифних розрядів (код ЗКППТР), професійна назва роботи вибираються із довідника, що відповідає національному класифікатору України “Класифікатор професій ДК 003:2010”. Назва посади відповідає запису у трудовій книжці.
 • реквізит 15 «Посада»;
 • реквізит 16 «Документ підстава про початок, кінець трудових або цивільно-правових відносин, переведення на іншу посаду, роботи та відпусток»;
 • реквізит 17 «Підстава для припинення трудових або цивільно-правових відносин».

Запис про переведення працівника на іншу посаду або роботу у того самого страхувальника вноситься у таблицю 5 в такому самому порядку, як і про прийняття на роботу. Записи про причини звільнення в таблиці 5 мають вноситися у точній відповідності з формулюванням чинного законодавства із посиланням на відповідну статтю, пункт закону.

У разі якщо за даними страхувальника протягом звітного періоду не було зафіксовано фактів укладання та розірвання трудових угод (ЦПД), зміни посади, термінів проходження військової служби або надання відповідної відпустки, таблиця 5 додатка Д4 не формується та не надається.

Якщо протягом звітного періоду страхувальником із застрахованою особою було розірвано трудовий договір (ЦПД), а потім знову укладено, на таку застраховану особу робиться два записи в таблиці 5 додатка Д4 до цього Порядк: перший – із зазначенням дати припинення трудових відносин, другий – із зазначенням дати початку трудових або цивільно-правових відносин.

У разі якщо особі надано відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку або відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, у звітному місяці зазначається дата початку відпустки.

У разі якщо в особи закінчилась відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку або відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, у звітному місяці зазначається дата закінчення відпустки.

При цьому подання таблиці 5 Додатку Д4 Звіту на всіх осіб (із зазначенням посад на яких вони вже перебувають) – не передбачено.

 

Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних

систем та електронних реєстрів №3  управління

інформаційних систем та електронних реєстрів

головного  управління ПФУ у Львівській області          

                         А.Корчинський      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора