Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Львівщині готуються реалізувати проект із догляду дітей-сиріт у сімейній атмосфері

Дата: 03.04.2017 11:45
Кількість переглядів: 169

  Перша обласна конференція "Деінституалізація та розвиток соціальної політики на місцях. Разом для дітей!" у Львові об'єднала небайдужих людей, які залучені до роботи із дітьми соціально-незахищених категорій області.

Зазначимо, що деінституціалізація – це процес заміни стандартної системи догляду дітей на виховання у сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних. 

Упродовж дня учасники напрацьовували першочергові кроки для запуску на Львівщині повномасштабного процесу деінституалізації. До обговорення долучились близько 120 осіб. Серед присутніх на конференції – представники громадських організацій, благодійних фондів, церковних та волонтерських ініціатив з усіх районів Львівщини, котрі працюють з дітьми та молоддю соціально-незахищених категорій, а також представники органів місцевого самоврядування, що відповідальні за соціальну політику у сфері захисту прав дітей, керівники інтернатних закладів, дитячих будинків.

У межах роботи конференції відбувся скайп – зв'язок з Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

Організатор заходу – БФ «Українська Галицька Фундація», за сприяння  Служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Львівської міської ради та Громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора