«Сильні духом»: на Львівщині відбувся осінній патріотичний табір-вишкіл

Дата: 08.11.2017 11:43

Фото без описуЗ 1 по 5 листопада в с. Орявчик, що в Сколівському районі Львівської області, відбувся осінній патріотичний табір-вишкіл "Сильні Духом". Головна мета табору - активний відпочинок і національно-патріотичне виховання молоді.

Упродовж тижня школярі віком 14-16 років займалися посиленою фізичною підготовкою і рукопашним боєм, знайомилися з військовою тактикою, слухали лекції з історії визвольних змагань нашої країни і брали участь в цікавих тренінгах.

Окрім того, таборовики прослухали курс "Школи журналістики", вчились співати патріотичні пісні, грали у пейнтбол і страйкбол.

По вечорах, після інтерактивних лекцій, усі присутні мали можливість переглянути фільми на історичну тематику.

Організатор заходу ЛОМГО "Юнацтво", НВЦ "Гайдамацька Січ", "Українська Тактика" і "Народна Самооборона Львівщини" за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.