Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За оренду ставків до місцевих бюджетів області надійшло понад 200 тис грн

Дата: 26.01.2017 11:43
Кількість переглядів: 250

Фото без описуДнями у департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА провели аукціону з передачі права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами. Під час торгів вартість лотів земельних ділянок збільшилась на 200 % – стартовий розмір річної орендної плати встановлений в розмірі  101 157 грн, а ціна продажу лотів зросла до 203 523 грн.

Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Так, вартість ставка, який розташований на території Добрянської сільської ради Городоцького району площею понад 21 га зріс у три рази –  стартовий розмір річної орендної плати встановлений в розмірі 33 363 грн, а ціна продажу лоту зросла до 110 100 грн .

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, всього на аукціон було виставлено сім водних об’єктів.

"Більшість переданих ставків перебувають у незадовільному стані. Проте, це не стало перешкодою для орендарів, які погодились виконати роботи з благоустрою та приведення їх до належного гідрологічного та санітарного стану", - зазначив Руслан Гречаник. 

Він також зазначив, що надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів від сплати орендної плати, розвиток рибництва, створення нових робочих місць, але й про прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, ефективне та раціональне використання водних об’єктів, здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора