На Львівщині стартує проект «Безпечний відпочинок на воді»

Дата: 11.05.2017 11:41

Фото без опису17 травня громадська організація «Туристсько – спортивний клуб Манівці» проводе семінар для вчителів загальноосвітніх шкіл Львівської області «Безпечний відпочинок на воді дітей та молоді Львівщини», який переміг у конкурсі молодіжних проектів.

Проект допоможе учасникам засвоїти базові правила порятунку, а також отримати практичні навики надання домедичної допомоги потопаючому.

У програмі:

- Семінар для вчителів загальноосвітніх шкіл Львівської області  (17 травня, об 11.00 год. За адресою: м. Львів, вул. Вахнянина, 29, ауд.212);

- 2-денна практична частина для 40 школярів Львівщини, на які запрошують долучитися учнів 7-11 класів (12-13 червня 2017 року, річка Дністер,  с.Розвадів - с. Березино Миколаївського району Львівської області).

Захід реалізовується за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Попередні заявки та подробиці за тел.: 097-690-63-72 та 063-87-99-577 або на сайті www.manivci.org та у соціальній мережі https://www.facebook.com/manivci.org/.