Відбулись щотижневі наради

Дата: 17.10.2017 11:41

Фото без описуСьогодні, 17 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Фото без описуЛепісевич взяв участь в обласній skype-конференції, під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Синютки. Під час наради обговорено наступні питання: про оцінку роботи місцевих підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області; про стан виконання робіт на об’єктах, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; про активність районів з підготовки проектів регіонального розвитку в рамках секторальної бюджетної підтримки ЄС; про хід посіву озимих культур під урожай 2017 року та забезпечення прогнозованих показників; про санаторно-курортне забезпечення учасників АТО; про залучення вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та працівників культури Львівщини до реалізації проекту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти»; про проведення інформаційної кампанії щодо реалізації проекту забезпечення доступності лікарських засобів та запровадження відшкодування їх вартості у Львівській області; про роботу щодо запобігання випадкам смертності дітей від зовнішніх причин та насильства щодо дітей.

Опісля обласної наради, Ярослав Лепісевич провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату. Основними питаннями, на які звернено увагу, були: підведення підсумків по проведених заходах з нагоди Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА; стан проведення аудиту земель сільськогосподарських призначення по населених пунктах району; контроль та стан розгляду звернень громадян, якеі надходять на гарячу лінію «112», проведення інформаційної підтримки урядової прграми «Доступні ліки»; реалізація мікропрооектів в закладах освіти та медицини.